Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Magazine tek Myslym Keta (ID BM39) Tirane

 • €500
Rruga Myslym Keta, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Magazine tek Myslym Keta (ID BM39) Tirane

Rruga Myslym Keta, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €500

Overview

Property ID: BM39
 • Magazina
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 200
 • m2

Description

Tek Rruga Myslym Keta, jepet me qera magazine me siperfaqe 200 m2, kati 1 i nje vile 3 kateshe, akses buze rruges, i pershtatshem per cdo lloj biznesi. Ambienti organizohet nga nje ambient OPEN SPACE dhe nga tualeti.

Cmimi 500 Euro|Muaj i diskutueshem

 • City Tiranë
 • Area Ali Demi, Allias, Farmacia 10, Fresku, Kinostudio, Porcelani, Tufinë
 • Country Shqipëri

Details

Updated on February 17, 2022 at 3:15 pm
 • Property ID: BM39
 • Price: €500
 • Property Size: 200 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Magazina
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT