Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet me qera Magazine tek Siri Kodra (ID BM36) Tirane

 • €1,200
Siri Kodra, Rruga Siri Kodra, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet me qera Magazine tek Siri Kodra (ID BM36) Tirane

Siri Kodra, Rruga Siri Kodra, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €1,200

Overview

Property ID: BM36
 • Magazina
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 3
 • Bathrooms
 • 600
 • m2

Description

Tek Siri Kodra, prane me Frigoriferin jepeN me qera 2 ambiente per magazina, kati i dyte me siperfaqe 600 m2 dhe kati i trete me siperfaqe 600 m2, ne ndertese te restauruar. Ambientet jane te oranizuara nga nje OPEN SPACE, ambient per zyra, 3 tualete, ashensor, dhe kane ne pjesen para nje oborr te madh. Ambientet jane te pershtatshem per cdo biznes si fasoneri, rrobaqepsi, magazinim malli, depo etj.

Jepet me qera 1200 euro secili nga ambientet.

 • City Tiranë
 • Area Allias, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Don Bosko, Frigoriferi, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga e Barrikadave, Stacioni i Trenit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on October 25, 2021 at 7:02 am
 • Property ID: BM36
 • Price: €1,200
 • Property Size: 600 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathrooms: 3
 • Property Type: Magazina
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra