Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Magazine Tek Vila L (ID BM66) Tirane

 • €450
Vila L, Sokrat Miho, Astir, Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1051, Shqipëria
Featured PĂ«r Qera TĂ« PĂ«rzgjedhura

Jepet Me Qera Magazine Tek Vila L (ID BM66) Tirane

Vila L, Sokrat Miho, Astir, Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1051, Shqipëria
 • €450

Overview

Property ID: BM66
 • Magazina
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 250
 • m2

Description

Ne Astir prane Viles L jepet me qera magazine me siperfaqe 100 m2+150 m2 oborr, kati i pare e nje vile, lartesia 4 meter, 1 tualet, linje trefazore, ndricim natyral, qepen. Magazina organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE, tualeti dhe obrri.

Cmimi 450 Euro|Muaj

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area 21 Dhjetori, Astir, Astiri Unaza e Re, Autostrada TR-DR, Casa Italia, Dogana, Fusha e Aviacionit, Ish Nisharaku, Kashar, Kompleksi Delijorgji, Laprake, Misto Mame, Pallati me Shigjeta
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on January 24, 2023 at 2:05 pm
 • Property ID: BM66
 • Price: €450
 • Property Size: 250 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Magazina
 • Property Status: PĂ«r Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra