Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Magazine/Zyre Prane Spitalit Amerikan 3 (ID BM43) Tirane

 • €900
Spitali Amerikan 3, Rruga Konferenca e Pezës, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Magazine/Zyre Prane Spitalit Amerikan 3 (ID BM43) Tirane

Spitali Amerikan 3, Rruga Konferenca e Pezës, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €900

Overview

Property ID: BM43
 • Magazina
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 270
 • m2

Description

Prane Spitalit Amerikan 3 jepet me qera magazine/zyre me siperfaqe 270 m2, kati 0, godine ekzistuese 1 katshe, e restauruar dhe teper e mirembajtur, tualet, OPEN SPACE, mundesi parkimi perpara makines, ambjenti i jashtem eshte i rrethuar me kamera. Magazina organizohet nga tualeti dhe nje ambjent OPEN SPACE. Ndodhet ne nje nga zonat me te qeta dhe te sigurta te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet.

Cmimi 900 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Country Shqipëri

Details

Updated on February 16, 2022 at 10:18 am
 • Property ID: BM43
 • Price: €900
 • Property Size: 270 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Magazina
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda