Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Mgazine Prane Casa Italia (ID BM34) Tirane

 • €330
Casa Italia, SH1, Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1051, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Mgazine Prane Casa Italia (ID BM34) Tirane

Casa Italia, SH1, Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1051, Shqipëria
 • €330

Overview

Property ID: BM34
 • Magazina
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 200
 • m2

Description

Prane Casa Italia jepet me qera magazine me siperfaqe 200 m2, tualet, OPEN SPACE, lartesia 4 m, ndertim i ri, me kamere 24h, mundesi parkimi, ajrosje natyrale me dritare. Organizohet nga nje hapsire e madhe OPEN SPACE dhe tualeti. Ndodhet ne nje nga zonat me te qeta dhe te sigurta te Tiranes ku jane vendosur pjesa me e madhe e magazinave te qytetit.

Cmimi 330 Euro|Muaj (i diskutueshem)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Casa Italia, Kamez, Kashar
 • Country Shqipëri

Details

Updated on October 12, 2021 at 4:05 pm
 • Property ID: BM34
 • Price: €330
 • Property Size: 200 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Magazina
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda