Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet me Qera Lavazh ne Kinostudio (ID BD2195) Tirane

 • €1,500
Rruga Aleksandër Moisiu, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet me Qera Lavazh ne Kinostudio (ID BD2195) Tirane

Rruga Aleksandër Moisiu, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €1,500

Overview

Property ID: BD2195
 • Dyqane, Lavazh
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 80
 • m2

Description

Jepet me Qera nje Lavazh ne Kinostudio me siperfaqe 80 m2, perbehet me dy cadra , me gjitha pajisjet per larje makinash , me tapetet  dhe 10 poste parkimi per makina. Lavazhi eshte ne gjendje pune me klientele te ngritur .

Jepet me qera 1500 Euro|Muaj

 

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Allias, Kinostudio, Oxhaku, Porcelani, Rruga Dibres, Shkolla e Bashkuar, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 24, 2021 at 1:52 pm
 • Property ID: BD2195
 • Price: €1,500
 • Property Size: 80 m2
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Lavazh
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra