Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet me Qera/Shitet Dyqan Ne Bllok (ID BD21186) Tiranë

 • €500
Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet me Qera/Shitet Dyqan Ne Bllok (ID BD21186) Tiranë

Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €500

Overview

Property ID: BD21186
 • Dyqane, Lokale
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 59
 • m2

Description

Ne Bllok jepet me qera ose shitet dyqan bodrum me siperfaqe te brendshme 29 m2 + 30 m2 verande e shfryteshme, kati (-1), pallat ekzistues, sistem aspirimi, kondicioner, tualet, parket, i mobiluar. Dyqani organizohet nga ambjent OPEN SPACE, tualet dhe verande. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ofron mundesine ideale per te zhvilluar nje biznes te suksesshem.

Jepet me qera 500 Euro | Muaj

Shitet 160000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Garda, Kodra e Diellit, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Kopshti Botanik / Zoologjik, Liqeni Tiranes, Myslym Shyri, Petronini, Rezidenca Kodra e Diellit, Shallvaret, Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo, Tirane e Re
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 26, 2022 at 11:42 am
 • Property ID: BD21186
 • Price: €500
 • Property Size: 59 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Lokale
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: -1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda