Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Ose Shitet Lokal Prane Rruges Mine Peza (ID BL243) Tirane

 • €330
Prokuroria e Rrethit Gjyqësor Tiranë, Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Për Shitje Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Ose Shitet Lokal Prane Rruges Mine Peza (ID BL243) Tirane

Prokuroria e Rrethit Gjyqësor Tiranë, Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €330

Overview

Property ID: BL243
 • Lokale
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 125
 • m2

Description

Tek rruga Haxhi Hysen Dalliu prane Prokurorise se Tiranes jepet me qera lokal me siperfaqe 125 m2 nga te cilat 62 m2 jane siperfaqe e brendshme dhe 63 m2 verande(e perfshire ne hipoteke), kati i pare teknik, pallat i ri, me hipoteke, me fasade xhami, tavane te varura, sistem aspirimi, 1 tualet, depo, banak frigoriferik, i investuar, kubature e rregullt. Lokali organizohet nga nje haspire OPEN SPACE, tualeti, depo dhe veranda. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te siguruar mbarvajtjen e lokalit.

Jepet me qera 330 Euro|Muaj

Shitet 200.000 Euro(i diskutueshem)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Brraka, Bulevardi Zogu i Pare, Don Bosko, Frigoriferi, Laprake, Qender, Rruga Asim Vokshi, Rruga Mine Peza, Siri Kodra, Stacioni i Trenit, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on November 22, 2021 at 12:08 pm
 • Property ID: BL243
 • Price: €330
 • Property Size: 125 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Lokale
 • Property Status: Për Qera, Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda