Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Penthouse Tek 21-Dhjetori (ID B22141) Tirane

 • €450
Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Penthouse Tek 21-Dhjetori (ID B22141) Tirane

Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €450

Overview

Property ID: B22141
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 210
 • m2

Description

Tek 21-Dhjetori prane Myslym Shyrit jepet me qera penthouse 2+1 me siperfaqe totale 265 m2 nga te cilat 90 m2 jane siperfaqe e banueshme + 55 m2 papafingo dhe 120 m2 verande, kati 5, pallat ekzistues teper i mirembajtur nga banoret, orjentimi jug-lindje-perendim, panel djellor, e mobiluar(papafingo bosh), oxhak. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, dhoma matrimonilae, dhoma dytesore e gjumit, tualeti, koridori lidhes dhe veranda e gjelberuar. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te pasur nje jetese komode.

Cmimi 450 Euro|Muaj (bashke me papafingon 500 Euro)

 

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Ish Nisharaku, Ish-Ekspozita, Kompleksi Square 21, Rruga e Kavajës, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 26, 2022 at 8:16 am
 • Property ID: B22141
 • Price: €450
 • Property Size: 210 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda