Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Piceri Ne Ali Dem (ID BL295) Tirane

 • €700
Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1004, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Piceri Ne Ali Dem (ID BL295) Tirane

Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1004, Shqipëria
 • €700

Overview

Property ID: BL295
 • Lokale
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 80
 • m2

Description

Ne Ali Dem, prane tregut te ri elektrik, jepet me qera piceri me siperfaqe 80 m2, kati 1, ndertim i ri, fasade xhami, 1 tualet, biznes i ngritur prej vitesh, i mobiluar, furre druri, brumatrice, numra telefoni, frigorifere, ekspozitor, banak, karrike tavolina dhe cdo gje paisje tjeter te nevojshme.

Cmimi 700 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brryli, Bulevardi Bajram Curri, Dajti, Rruga Bardhyl, Shkolla e Baletit, Tefta Tashko Koci, Tregu Cam, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on November 2, 2022 at 4:40 pm
 • Property ID: BL295
 • Price: €700
 • Property Size: 80 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Lokale
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda