Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Piceri Tek Tregu Elektrik (ID BL231) Tirane

 • €700
Tregu Elektrik, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Piceri Tek Tregu Elektrik (ID BL231) Tirane

Tregu Elektrik, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €700

Overview

Property ID: BL231
 • Dyqane, Lokale
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 100
 • m2

Description

Tek Tregu Elektrik prane shkolles se Baletit jepet me qera Piceri me siperfaqe 100 m2, bodrum ,pallat i ri, ne rruge kryesore, tualet, e arreduar dhe gati per te filluar pune, mundesi parkimi perpara picerise. Pieceria organizohet nga nje ambjent i madh ku ndodhet pjesa banakut dhe paisjet e picerise dhe pjesa perpara ku jane tavolinat, tualeti dhe pjesa e jashtme ku mund te vendosen disa tavolina.

Cmimi 700|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Liceu Artistik, Prane gjuheve te huaja, Qyteti Studenti, Rruga e Elbasanit, Shkolla e Baletit, Tregu Elektrik, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on February 23, 2022 at 4:40 pm
 • Property ID: BL231
 • Price: €700
 • Property Size: 100 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Lokale
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda