Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Restorant Prane Gjimnazit Petronini Luarasi (ID BL256) Tirane

 • €2,500
rruga deshmoret e 4 shkurtit
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Restorant Prane Gjimnazit Petronini Luarasi (ID BL256) Tirane

rruga deshmoret e 4 shkurtit
 • €2,500

Overview

Property ID: BL256
 • Lokale
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 225
 • m2

Description

Prane gjimnazit Petronini Luarasi jepet me qera restorant me siperfaqe 225 m2 nga te cilat 25 m2 jane verande(perfshire ne hipoteke), kati 0, me fasade xhami, parket, sistem aspirimi dhe kondicionimi, tavane te varura, spote ndricime, televizor, kuzhine, ne gjendje pune prej 15 vitesh, me klientele te ngritur, i arreduar ne menyre bashkekohore. Restoranti organizohet nga pjesa e brendshme, kuzhina, tualeti dhe veranda. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ofron mundesine ideale per te zhvilluar nje biznes te suksesshem.

Cmimi 2500 Euro|Muaj(neto)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Blloku, Garda, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Kristal Center, Libri Universitar, Liqeni Tiranes, Petronini, Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo
 • Country Shqipëri

Details

Updated on January 7, 2022 at 10:00 am
 • Property ID: BL256
 • Price: €2,500
 • Property Size: 225 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Lokale
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda