Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Restorant Tek Rruga e Durresit (ID BL244) Tirane

 • €2,400
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Restorant Tek Rruga e Durresit (ID BL244) Tirane

 • €2,400

Overview

Property ID: BL244
 • Lokale
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 180
 • m2

Description

Tek Rruga e Durresit, jepet me qera Restorant me siperfaqe te pergjithshme 180 m2 nga te cilat 157 m2 siperfaqe e brendshme dhe 23 m2 verande, kati 0, fasade xhami, pallat i ri, sistem aspirimi, sistem ngohje chiller, kondicioner, banak, 2 tualete , kuzhine, depo, ndricimi me spote elektrike dhe ambazhur, i mobiluar me 42 karrike dhe 15 tavolina, ne gjendje pune eshte i lire me 20 Dhjetor. Ambjenti organizohet nga salla e madhe, banaku, kuzhina, depo dhe 2 tualete. Ndodhet ne nje zone teper te frekuentuar nga njerzit dhe te rrethuar me shume institucione dhe pallate.

Cmimi 2400 Euro| Muaj

Address

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Dogana, Don Bosko, Fusha e Aviacionit, Harry Fultz, Kompleksi Fior di Bosko, Myslym Shyri, Qender, Rruga Bogdanve, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Rruga Mine Peza, Stacioni i Trenit, Tregu Cam, Vasil Shanto, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 20, 2022 at 7:47 am
 • Property ID: BL244
 • Price: €2,400
 • Property Size: 180 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Lokale
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT