Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Restorant Tek Shallvaret (ID BL258) Tirane

 • €1,500
Rruga Ibrahim Rugova, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Restorant Tek Shallvaret (ID BL258) Tirane

Rruga Ibrahim Rugova, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €1,500

Overview

Property ID: BL258
 • Lokale
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 143
 • m2

Description

Tek Shallvaret jepet me qera restorant me siperaqe 142,5 m2+20 m2 hapsire e jashtme e shfrytezueshme, gjysem bodru, pallat ekzistues, me certifikate pronesie(hipoteke), bosh(i pa mobiluar), 2 tualete, llozhe private, sistem aspirimi, sistem kondicionimi, kuzhine(vetem me tubin e aspirimit), totalisht i rikonstruktuar, ambjent per larjen e eneve i vecuar nga kuzhina, lartesia e salles eshte 3,2m ndersa e kuzhines dhe e llozhes eshte 2,9 m. Ambjenti organizohet nga salla kryesore, llozha private, kuzhina gatimit + ambjenti per larjen e eneve, 2 tualete dhe hapsira e jashtme ne te cilen mun te vendosen 4 tavolina restoranti. Restoranti ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes, vetem 3 minuta larg qendres. Mundesi shume e mire investimi pasi ne zone nuk ka restorante te tjera te ketij lloji.

Cmimi 1500 Euro|Muaj(perfshire taksen 15%)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Myslym Shyri, Qender, Rruga e Elbasanit, Rruga e Kavajës, Shallvaret
 • Country Shqipëri

Details

Updated on January 20, 2022 at 3:27 pm
 • Property ID: BL258
 • Price: €1,500
 • Property Size: 143 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Lokale
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda