Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Sallon Estetike Ne Qytetin Studenti (ID BD21122) Tirane

 • €330
Qyteti Studenti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Sallon Estetike Ne Qytetin Studenti (ID BD21122) Tirane

Qyteti Studenti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €330

Overview

Property ID: BD21122
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 34
 • m2

Description

Ne Qytetin Studenti jepet me qera sallon estetike me siperfaqe 34 m2, kati 0, ndertim i ri, pjeserisht e mobiluar, me fasade xhami. Organizohet nga salloni kryesor, dhome e vecante per pjesen e thonjve dhe tualete. Salloni ndodhet ne nje zone shume te frekuentuar dhe te populluar vetem nga rinia duke qene se ka dhe konviktet, 2 fakultete dhe gjimnaze prane.

Cmimi 330 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Liceu Artistik, Liqeni Tiranes, Prane gjuheve te huaja, Qyteti Studenti, Shkolla e Baletit, Tregu Elektrik
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 7, 2021 at 1:20 pm
 • Property ID: BD21122
 • Price: €330
 • Property Size: 34 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda