Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera/Shitet Apartament 2+1 Tek Rruga Dritan Hoxha (ID B220129) Tirane

 • €1,000
Rruga Dritan Hoxha, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Për Shitje Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera/Shitet Apartament 2+1 Tek Rruga Dritan Hoxha (ID B220129) Tirane

Rruga Dritan Hoxha, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €1,000

Overview

Property ID: B220129
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 117
 • m2

Description

Tek rruga Dritan Hoxha, shitet apartament 2+1+2 tualete+2 ballkone me siperfaqe 117 m2 me hipoteke, kati 6, pallat i ri, me hipoteke, i moiluar me te gjitha orendite e reja, luksoze, orientimi me diell. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone dhe garazh. Ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara dhe te kerkuara te qytetit dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te pasur nje jete sa me komode.

Jepet me qera 1000 euro

Shitet 200.000 euro

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori, Astir, Autostrada TR-DR, Casa Italia, Dogana, Don Bosko, Fusha e Aviacionit, Laprake, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on November 22, 2021 at 1:07 pm
 • Property ID: B220129
 • Price: €1,000
 • Property Size: 117 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera, Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT