Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera/Shitet Dyqan Ne Bllok (ID BD21187) Tirane

 • €900
Featured Për Qera
Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera

Jepet Me Qera/Shitet Dyqan Ne Bllok (ID BD21187) Tirane

Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €900

Overview

Property ID: BD21187
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 80
 • m2

Description

Jepet me qera/shitet dyqan bodrum me siperfaqe 80 m2, kati -1, pallat i ri, me hipoteke, OPEN SPACE, 1 tualet, i shtruar me pllaka, bosh i pa mobiluar, me sistem aspirimi, buze rruges kryesore. Dyqani organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE, tualeti dhe pjesa e shkalleve. Ndodhet ne zonen me te frekuentuar dhe te kerkuar te Tiranes dhe ka prane te gjitha fisilitetet e nevojshme per te zhvilluar nje biznes te suksesshem.

Cmimi 900 Euro|Muaj

Shitet 275.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Blloku, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Kodra e Diellit, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Kopshti Botanik / Zoologjik, Kristal Center, Libri Universitar, Liqeni Tiranes, Myslym Shyri, Shallvaret, Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 12, 2022 at 4:46 pm
 • Property ID: BD21187
 • Price: €900
 • Property Size: 80 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: -1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda