Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera/Shitet Restorant-Piceri Ne Bllok (ID BL281) Tirane

 • €2,500
Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Për Shitje Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera/Shitet Restorant-Piceri Ne Bllok (ID BL281) Tirane

Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €2,500

Overview

Property ID: BL281
 • Lokale
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 200
 • m2

Description

Ne Bllok shitet Restorant-Piceri me siperfaqe 200 m2, kati -1, pallat i ri, me kontrate porosie, me fasade xhami, sistem aspirimi dhe kondicionimi, sistem fonie, spote ndricuese, parket, kuzhine e kompletuar, 3 magazina, dere shrbimi per stafin dhe furnizimet, e mobiluar ne menyre bashkekohore. Restoranti organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE, kuzhina, 2 tualetet, 3 magazinat dhe ambjenti i jashtem. Ndodhet ne zonen me te kerkuar dhe te frekuentuar te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te zhvilluar nje biznes te suksesshem.

Cmimi 2500 Euro|Muaj

Shitet 650.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Kodra e Diellit, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Kopshti Botanik / Zoologjik, Kristal Center, Liqeni Tiranes, Myslym Shyri, Petronini, Shallvaret, Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 17, 2022 at 10:02 am
 • Property ID: BL281
 • Price: €2,500
 • Property Size: 200 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Lokale
 • Property Status: Për Qera, Për Shitje
 • Floor Nr: -1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda