Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepen Me Qera 2 Shtepi 2+1 Ne Don Bosko (ID BV2143) Tirane

 • €260
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1025, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepen Me Qera 2 Shtepi 2+1 Ne Don Bosko (ID BV2143) Tirane

Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1025, Shqipëria
 • €260

Overview

Property ID: BV2143
 • Vila
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 86
 • m2

Description

Ne Don Bosko prane kishes jepee me qera 2 shtepi 2+1, kati 2 i nje vile 2 katshe, secila me siperfaqe 86 m2, me hyrje me vete, k.bufe do vendoset e re, e pa mobiluar. Shtepia organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matirmoniale, dhoma dytesore e gjumit, tualeti, koridoi lidhes dhe veranda. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete sa me komode.

Cmimi 260 Euro|Muaj (2 muaj garanci)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Dogana, Don Bosko, Kompleksi Fior di Bosko, Laprake, Rruga Asim Vokshi, Rruga e Durrësit, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 11, 2022 at 3:39 pm
 • Property ID: BV2143
 • Price: €260
 • Property Size: 86 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 2

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda