Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Shtepi Private 3+1 Tek Pallati I Brigadave (ID BV2168) Tirane

 • €450
Pallati i Brigadave, Rruga Herman Gmeiner, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1044, Shqipëria
Featured PĂ«r Qera TĂ« PĂ«rzgjedhura

Jepet Me Qera Shtepi Private 3+1 Tek Pallati I Brigadave (ID BV2168) Tirane

Pallati i Brigadave, Rruga Herman Gmeiner, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1044, Shqipëria
 • €450

Overview

Property ID: BV2168
 • Vila
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 90
 • m2

Description

Tek Pallati i Brigadave prane shkolles Rreze Drite jepet me qera shtepi 3+1, kati 1 i nje vile 4 katshe me siperfaqe 90 m2, ndertim i ri, e mobiluar ne menyre bashke kohore, njera dhome mobilohet sipas kerkeses, dritare dopio xham, kondicioner, e rrethuar me gjelberim, mundesi parkimi ne zone. Shtepia organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, 2 dhoma e tjera te gjumit, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te qeta dhe te sigurta te Tiranes.

Cmimi 450 Euro|Muaj

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area Qyteti Studenti, Rruga e Elbasanit, Sauk
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on October 21, 2022 at 3:30 pm
 • Property ID: BV2168
 • Price: €450
 • Property Size: 90 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Vila
 • Property Status: PĂ«r Qera
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra