Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Shtepi Private 3+1 Tek Pallati I Brigadave (ID BV2169) Tirane

 • €550
Pallati i Brigadave, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1000, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Shtepi Private 3+1 Tek Pallati I Brigadave (ID BV2169) Tirane

Pallati i Brigadave, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1000, Shqipëria
 • €550

Overview

Property ID: BV2169
 • Vila
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 100
 • m2

Description

Tek Pallati i Brigadave prane shkolles Rreze Drite jepet jepet me qera kati i 4 i nje vile 4 kateshe,  3+1+2 tualete,  me siperfaqe 100 m2, ndertim i ri, e mobiluar ne menyre bashke kohore, parket, tavane te varura, spote ndricuese, grila, dritare dopio xham, kondicioner, e rrethuar me gjelberim, mundesi parkimi ne zone. Shtepia organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, 2 dhoma e tjera te gjumit, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te qeta dhe te sigurta te Tiranes.

Cmimi 550 Euro|Muaj i diskutueshem

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Qyteti Studenti, Rruga e Elbasanit, Sauk
 • Country Shqipëri

Details

Updated on October 22, 2022 at 1:24 pm
 • Property ID: BV2169
 • Price: €550
 • Property Size: 100 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 4

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda