Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Shtepi Private Ne Ali Dem (ID BV2128) Tirane

 • €300
Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1004, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Shtepi Private Ne Ali Dem (ID BV2128) Tirane

Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1004, Shqipëria
 • €300

Overview

Property ID: BV2128
 • Vila
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 80
 • m2

Description

Ne Ali Dem, ne rrugen Idriz Dollaku, prane burgut te grave jepet me qera shtepi private 2+1 me siperfaqe 80 m2, kati 1, ndertese 1 katshe, tarace e izoluar, hyrje me vete, e pa mobiluar vetem me k.bufe. Organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, tualeti, koridori lidhes. Ndodhet ne nje nga zonat me te qeta dhe te sugurta te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete komode.

Cmimi 300 Euro|Muaj(6 muaj parapagim)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brryli, Fresku, Kodra e Priftit, Liceu Artistik, Oxhaku, Qyteti Studenti, Shkolla e Baletit, Tregu Elektrik, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 19, 2022 at 3:59 pm
 • Property ID: BV2128
 • Price: €300
 • Property Size: 80 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda