Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Shtepi Private Ne Ali Dem (ID BV2128) Tirane

 • €400
Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1004, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Shtepi Private Ne Ali Dem (ID BV2128) Tirane

Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1004, Shqipëria
 • €400

Overview

Property ID: BV2128
 • Vila
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 250
 • m2

Description

Ne Ali Dem, tek rruga Idriz Dollaku prane burgut te grave jepet me qera shtepi private 2+1+ambjent gatimi ne vete me siperfaqe 150 m2 + 100 m2 oborr, ndertese 1 katshe, tarace e izoluar, salloni me parket, peme frutore, tualeti me dritare, e mobiluar. Shtepia organizohet nga salloni i ndenjes, ambjenti i gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, tualeti, koridori lidhes, veranda dhe oborri. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te qeta te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete sa me komode.

Cmimi 400 Euro|Muaj(6 muaj paradhenie)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brryli, Kodra e Priftit, Qyteti Studenti, Shkolla e Baletit, Tregu Elektrik, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 19, 2022 at 3:48 pm
 • Property ID: BV2128
 • Price: €400
 • Property Size: 250 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda