Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Shtepi 2+1 Ne Astir (ID BV2158) Tirane

 • €350
Astir, Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1051, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Shtepi 2+1 Ne Astir (ID BV2158) Tirane

Astir, Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1051, Shqipëria
 • €350

Overview

Property ID: BV2158
 • Vila
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 80
 • m2

Description

Ne Astir ne rrugen Veli Dedi jepet me qera shtepi private 2+1 me siperfaqe 75 m2, kati 1 i nje vile 3 katshe, verande, oborr, e mobiluar. Shtepia organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, 2 dhomat e gjumit, tualeti dhe veranda. Oborri i perbashket. Shtepia ndodhet ne nje nga zonat me te qeta dhe te sigurta te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme.

Cmimi 350 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Astir, Astiri Unaza e Re, Autostrada TR-DR, Casa Italia, Dogana
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 27, 2022 at 9:57 am
 • Property ID: BV2158
 • Price: €350
 • Property Size: 80 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda