Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Studio Produksioni Ne Unaze Te Re (ID BD21330) Tirane

 • €450
Astir, Unaza e Madhe, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1052, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Studio Produksioni Ne Unaze Te Re (ID BD21330) Tirane

Astir, Unaza e Madhe, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1052, Shqipëria
 • €450

Overview

Property ID: BD21330
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 75
 • m2

Description

Tek Unaza e Re, ne rrugen Teodor Keko prane kompleksit Green City me siperfaqe 75 m2, kati 0, pallat i ri, me fasade xhami, 1 tualet, ne gjendje pune, karusel me 7 ngjyra, ndricim led, white screen, black screen dhe green screen, 2 kondicionere, 1 televizor dhe paisjet e tjera te nevojshme, mundesi parkimi ne zone.

Cmimi 450 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Astir, Astiri Unaza e Re, Autostrada TR-DR, Casa Italia, Dogana, Fusha e Aviacionit, Globe, Kompleksi Delijorgji, Laprake, Pallati me Shigjeta, Yzberisht
 • Country Shqipëri

Details

Updated on January 11, 2023 at 3:58 pm
 • Property ID: BD21330
 • Price: €450
 • Property Size: 75 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda