Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Super Apartament 1+1 Tek 21-Dhjetori (ID B210154) Tirane

 • €650
21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Super Apartament 1+1 Tek 21-Dhjetori (ID B210154) Tirane

21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €650

Overview

Property ID: B210154
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 78
 • m2

Description

Tek 21-Dhjetori, Tek Kompleksi Square 21, jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 78 m2, kati 6 banim, pallat i ri, me ashensor, termo-hidro izolim, orjentimi me diell, kondicioner, grila, i mobiluar luks. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matirmoniale, koridori lidhes, tualeti dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te preferuara per banim te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete sa me komode.

Cmimi 650 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Fusha e Aviacionit, Kompleksi Kontakt / Magnet, Kompleksi Square 21, Misto Mame, Pallati me Shigjeta, Rruga e Kavajës, Tirane e Re, Vasil Shanto, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 8, 2022 at 12:17 pm
 • Property ID: B210154
 • Price: €650
 • Property Size: 78 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 6

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT