Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Super Apartament 2+1 Tek Fiori Di Bosko (ID B220193) Tirane

 • €700
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Super Apartament 2+1 Tek Fiori Di Bosko (ID B220193) Tirane

Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €700

Overview

Property ID: B220193
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 103
 • m2

Description

Ne Don Bosko, Tek Kompleksi Fiori Di Bosko, jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 103 m2, kati 5, pallat i ri, me ashensor, termo-hidro izolim, orientimi me diell, kondicioner, grila, i mobiluar luks. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matirmoniale, dhoma dytesore e gjumit, koridori lidhes, tualeti dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te preferuara per banim te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete sa me komode.

Cmimi 700 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Don Bosko, Fusha e Aviacionit, Rruga Asim Vokshi, Stacioni i Trenit, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 11, 2022 at 10:57 am
 • Property ID: B220193
 • Price: €700
 • Property Size: 103 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 5

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra