Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet me Qera Super Hostel Ne Qender te Tiranes (ID BH5)

 • €5,500
Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet me Qera Super Hostel Ne Qender te Tiranes (ID BH5)

Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €5,500

Overview

Property ID: BH5
 • Hotele
 • Property Type
 • 63
 • Bedrooms
 • 3
 • Bathrooms
 • 350
 • m2

Description

Ne Qender te Tiranes, ne nje nga zonat me te frekuentuara nga te huajt, jepet me qera Hostel,  3 katesh me siperfaqe ndertimi 350 m2, i rikonstruktuar dhe mobiluar me cdo mobilie te re. Hosteli organizohet nga kati i pare ne te cilen ndodhet dhoma e madhe me 12 shtreter, kuzhina e madhe, tualetet, koridori. Kati i dyte dhe i trete jane te organzuara nga dhoma  te medha secili nga 25 shtreter, koridori dhe tualetet. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete sa me komode. Hosteli eshte me super xhiro ditore pasi ndodhet prane fare me qendren e Tiranes dhe preferohet shume nga te huajt.

Kerkohet garanci 35.000 euro

Cmimi 5500 Euro|Muaj (pa perfshire taksat)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Farmacia 10, Hoxha Tahsim, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Paskuqan, Qender, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 20, 2022 at 4:10 pm
 • Property ID: BH5
 • Price: €5,500
 • Property Size: 350 m2
 • Bedrooms: 63
 • Rooms: 63
 • Bathrooms: 3
 • Property Type: Hotele
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT