Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Vile 3 Kateshe Ne Sauk (ID BV249) Tirane

 • €1,500
Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Vile 3 Kateshe Ne Sauk (ID BV249) Tirane

Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €1,500

Overview

Property ID: BV249
 • Apartamente, Vila, Zyra
 • Property Type
 • 6
 • Bedrooms
 • 5
 • Bathrooms
 • 4
 • Garages
 • 750
 • m2

Description

Ne Sauk prane  Sanatoriumit  jepet me qera vile 3-katshe me siperfaqe totale 750 m2,kati i pare garazh dhe tualet  me siperfaqe 250 m2 .

Kati 2-te i i banueshem 3+1+2 tualete me guzhine me vete i kompletuar me te gjitha siperfaqe 120m2 dhe ballkon qe lidh te gjithe dhomat 30 m2,

Kati i  3 me siperfaqe 250 m2 se bashku me ballkonet.Bosh, jane vene dyer dhe dritare ndarjet behen sipas deshires .

Vila ka dhe oborr perpara dhe pak bace ne te dy anet e saj ,ndodhet ndodhet ne rruge kryesore  e pershtatshme per tipologji te ndryshme biznesi si, hostel, klinike , kopesht privat , organizata te ndryshme jo fitim prurese , fondacione etje. Jepet ,me qera ne kete cmim  ne kete gjendje qe eshte nese behen investime cmimi nuk eshte i njejte .

Cmimi  1500 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Farke, Qyteti Studenti, Rruga e Elbasanit, Sauk
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 5, 2021 at 1:54 pm
 • Property ID: BV249
 • Price: €1,500
 • Property Size: 750 m2
 • Bedrooms: 6
 • Rooms: 9
 • Bathrooms: 5
 • Garages: 4
 • Garage Size: 250 m2
 • Property Type: Apartamente, Vila, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra