Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Vile 3-Kateshe Prane TEG (ID BV2102 ) Tirane

 • €4,000
Autostrada Tiranë-Elbasan, Petrelë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1034, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Vile 3-Kateshe Prane TEG (ID BV2102 ) Tirane

Autostrada Tiranë-Elbasan, Petrelë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1034, Shqipëria
 • €4,000

Overview

 • Vila
 • Property Type
 • 6
 • Bedrooms
 • 3
 • Bathrooms
 • 1800
 • m2

Description

Prane TEG, ne Rrugen Riza Kasami, ne nje prej zonave me te bukura te vilave, jepet me qera vile 3-Kateshe, me mobilim totalisht te ri. Vila eshte ndertim 3-Kateshe dhe ndertohet  Kati i pare salloni i ndenjes bashke me ambientin e gatimit, 2 dhome gjumi, korridori lidhes dhe veranda, Kati i dyte organizohet nga salloni bashke me kuzhinen, 2 dhomat e gjumit, koridori lidhes, tualeti dhe 3 ballkone. Kati i 3 eshte i organizuar nga salloni bashke me kuzhinen, 2 dhomat e gjumit dhe veranda e madhe me  pamje spektakolare. Vila ndodhet ne nje nga zonat me te qeta per banim, me ajer te paster dhe ideale per te jetuar.

Jepet me qera 4000 Euro

 • City Tiranë, Vlorë
 • State Shqipëri
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 11, 2022 at 4:00 pm
 • Price: €4,000
 • Property Size: 1800 m2
 • Bedrooms: 6
 • Rooms: 9
 • Bathrooms: 3
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
ArtaRica
 • ArtaRica

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
ArtaRica
 • ArtaRica