Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Vile 3 Katshe Tek 3700 Ne Fresk (ID BV2131) Tirane

 • €400
Rruga Shefqet Kuka, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1700, Shqipëria
Featured PĂ«r Qera TĂ« PĂ«rzgjedhura

Jepet Me Qera Vile 3 Katshe Tek 3700 Ne Fresk (ID BV2131) Tirane

Rruga Shefqet Kuka, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1700, Shqipëria
 • €400

Overview

Property ID: BV2131
 • Vila
 • Property Type
 • 4
 • Bedrooms
 • 3
 • Bathrooms
 • 420

Description

Tek 3700, ne rrugen Shefqet Kuka, prane shtepise se te moshuarve jepet me qera vile 3 katshe me siperfaqe ndertimi 420 m2(140 m2 secili kat)+150 m2 oborr, kati 1 garazhd, kati 2 organizohet nga salloni i ndenjes, dhoma e gatimit, 3 dhoma gjumi, depo(dhome boshe), tualeti dhe ballkonet, kati 3 eshte ne faze karabina dhe sherben per magazinim. Ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme.

Cmimi 400€|Muaj

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area Dajti, Fresku, Kinostudio, Porcelani
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on July 29, 2022 at 11:22 am
 • Property ID: BV2131
 • Price: €400
 • Property Size: 420
 • Bedrooms: 4
 • Rooms: 6
 • Bathrooms: 3
 • Property Type: Vila
 • Property Status: PĂ«r Qera
 • Floor Nr: 1-3

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra