Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Vile Duplex Prane Shkolles Se Baletit (ID BV259) Tirane

 • €700
Shkolla Kombëtare Koreografike, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Vile Duplex Prane Shkolles Se Baletit (ID BV259) Tirane

Shkolla Kombëtare Koreografike, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €700

Overview

Property ID: BV259
 • Apartamente, Dyqane, Vila, Zyra
 • Property Type
 • 4
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 210
 • m2

Description

Prane Shkolles se Baletit dhe Tregut Elektrik jepet me qera vile duplex, kati i dyte dhe i trete plus garazhd, totali i kateve 3, siperfaqe ndertimi 210 m2, dritare dopio xham, grila, kati i dyte dhe i trete nga 60 m2, ndertim i ri, termo dhe hidro izolim, sistem kapot, tarace e shfrytezueshme, garazhd, apmbjent gatimi ne vete, ballkon, kati i dyte eshte me parket, lartesia 3m. Kati i dyte 1+1 organizohet nga salloni, dhoma matrimonile, tualeti dhe koridori lidhes, kati i trete organizohet nga 3 dhoma gjumi, tualeti, koridori lidhes dhe nje ballkon i madh. Vila ka dhe nje dyqan ne katin e pare me siperfaqe te brendshme 30 m2 plus siperfaqe te jashtme e cila eshte e perfshire ne hipoteke(nuk paguhen taksa per pjesen e jashtme), fasade xhami, lartesia 3.5 m. Vila ndodhet ne nje zone teper te frekuentuar dhe te kerkuar nga njerzit me te gjitha fasilitetet e nevojshme prane. I pershtatshem edhe per zyra.

Cmimi pa dyqanin 700 Euro|Muaj

Cmimi bashke me dyqanin 1.000 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Liceu Artistik, Prane gjuheve te huaja, Qyteti Studenti, Rruga e Elbasanit, Shkolla e Baletit, Stadiumi Air Albania, Tregu Elektrik
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 6, 2021 at 1:06 pm
 • Property ID: BV259
 • Price: €700
 • Property Size: 210 m2
 • Bedrooms: 4
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente, Dyqane, Vila, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda