Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Vile Ne Fresk (ID BV291) Tirane

 • €500
Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
Featured PĂ«r Qera TĂ« PĂ«rzgjedhura

Jepet Me Qera Vile Ne Fresk (ID BV291) Tirane

Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
 • €500

Overview

Property ID: BV291
 • Vila
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 300
 • m2

Description

Ne Fresk prane Resorant Freskut jepet me qera vile,duplex, me siperfaqe 300 m2, e mobiluar teresisht,me parking privat,oborr me gjelberim dhe verande te madhe. Kati i 2 i Viles perbehet nga 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet, kati i 3 perbehet nga dhoma e ndenjes dhe kuzhina, 1 dhome gjumi,1 tualet dhe veranda e madhe.

Cmimi 500 Euro\Muaj

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area Dajti, Fresku
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on May 12, 2022 at 3:33 pm
 • Property ID: BV291
 • Price: €500
 • Property Size: 300 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Vila
 • Property Status: PĂ«r Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra