Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Vile Per Zyra/Institucione Prane Maternitetit Te Ri (ID BV265) Tirane

 • €2,500
Materniteti i Ri, Bulevardi Bajram Curri, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Vile Per Zyra/Institucione Prane Maternitetit Te Ri (ID BV265) Tirane

Materniteti i Ri, Bulevardi Bajram Curri, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €2,500

Overview

Property ID: BV265
 • Apartamente, Zyra
 • Property Type
 • 12
 • Bedrooms
 • 4
 • Bathrooms
 • 1
 • Garage
 • 920
 • m2

Description

Prane Maternitetit te ri jepet me qera vile e pershtatshme per zyra ose institucione te ndryshme me siperfaqe totale 920 m2 nga te cilat 800 m2 jane siperfaqe ndertimi, kati 1 ka siperfaqe 90 m2, kati 2, 3 dhe 4 jane nga 236,7 m2, kati i pare perbehet nga 2 ambjente, 1 depo, ballkoni, dhe garazhdi i mbyllur me qepen, kati 2 dhe 3 perbehen nga 5 dhoma, 1 tualet, 2 veranda dhe 1 ballkon, kati 4 papfingo perbehet nga 4 dhoma nga te cilat njera eshte me oxhak, 2 tualete, 2 veranda dhe 1 ballkon. Vila ka oborr rreth 120 m2 dhe eshte e rrethur me mur. Verandat kane mundesi per tu bere zyra te vogla ose te medha sipas rastit. E pershtatshme per institucione, zyra te ndryshme, call center etj

Jepet me Qera 2500 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Kinostudio, Kodra e Priftit, Oxhaku, Profarma, Rruga Bardhyl, Tregu Elektrik, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on October 16, 2021 at 10:49 am
 • Property ID: BV265
 • Price: €2,500
 • Property Size: 920 m2
 • Bedrooms: 12
 • Rooms: 12
 • Bathrooms: 4
 • Garage: 1
 • Garage Size: 50 m2
 • Property Type: Apartamente, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda