Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet me qera Zyre ne Laprake (ID BZ2101) Tirane

 • €800
Laprake, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1025, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet me qera Zyre ne Laprake (ID BZ2101) Tirane

Laprake, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1025, Shqipëria
 • €800

Overview

Property ID: BZ2101
 • Zyra
 • Property Type
 • 4
 • Bedrooms
 • 3
 • Bathrooms
 • 155
 • m2

Description

Ne Laprake, tek Blloku Gintash, prane Bankes BKT, jepet me qera apartament per Zyra, me siperfaqe 155 m2, kati i 1 mbi dyqanet, pallat i ri, me ashnsor, pjeserisht  i mobiluar. Zyra ka 4 ambiente te vecuara, 3 tualete, 1 depo dhe ballkon.

Per me teper infomacion kontaktoni agjensine imobiliare!

Jepet me qera 800 euro

 • City Tiranë
 • Area Astir, Astiri Unaza e Re, Autostrada TR-DR, Casa Italia, Don Bosko, Harry Fultz, Kompleksi Fior di Bosko, Laprake, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on December 1, 2022 at 12:44 pm
 • Property ID: BZ2101
 • Price: €800
 • Property Size: 155 m2
 • Bedrooms: 4
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 3
 • Property Type: Zyra
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 2

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT