Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet me qera ambient Zyre tek Rruaga e Kavajes (ID BZ228) Tirane

 • €350
Featured Për Qera
Featured Për Qera

Jepet me qera ambient Zyre tek Rruaga e Kavajes (ID BZ228) Tirane

 • €350

Overview

Property ID: BZ228
 • Zyra
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 40
 • m2

Description

Tek rruga e Kavajes, prane me Polikliniken nr.9,  jepet ambient me qera, ne pallat te ri, kati i 1, i rikonstruktuar. Me siperfaqe 40 m2, e mobiluar . Ambienti eshte i organizuar nga dy dhoma dhe tualeti. Mund te jepet per sherbime te ndryshme si zyra avokatie, agjensi, parukeri etj.

Tarife sherbimi agjensie gjysem qeraje

Jepet me qera 350 euro

Address

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Kompleksi Delijorgji, Myslym Shyri, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Tregu Cam, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 14, 2023 at 12:38 pm
 • Property ID: BZ228
 • Price: €350
 • Property Size: 40 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra