Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet me qera zyre 2+1 ne Bllok (ID BZ2208) Tirane

 • €1,200
Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1003, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet me qera zyre 2+1 ne Bllok (ID BZ2208) Tirane

Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1003, Shqipëria
 • €1,200

Overview

Property ID: 8
 • Zyra
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 116
 • m2

Description

Ne Bllok, prane juveniljes, jepet me qera zyre 2+1, 2 tualete, 2 ballkone, me siperfaqe 116 m2, kati i 8, pallat i ri, me ashensor, bosh. S.K

Tarife sherbimi agjensie gjysem qeraje  Kerkohet muaji i pare, i fundit dhe nje muaj garanci

Jepet me qera 1200 euro/muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Bulevardi Gjergj Fishta, Garda, Kompleksi Kika

Details

Updated on November 23, 2023 at 11:10 am
 • Property ID: 8
 • Price: €1,200
 • Property Size: 116 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Zyra
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: BZ2208

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
ArtaRica
 • ArtaRica

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
ArtaRica
 • ArtaRica