Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Zyre 2+1 Tek Stadiumi Selman Stermasi (ID BZ260) Tirane

 • €400
Stadiumi Dinamo, Rruga Sulejman Delvina, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Zyre 2+1 Tek Stadiumi Selman Stermasi (ID BZ260) Tirane

Stadiumi Dinamo, Rruga Sulejman Delvina, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €400

Overview

Property ID: BZ260
 • Apartamente, Zyra
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 72
 • m2

Description

Tek stadiumi Selman Stermasi(Dinamo) jepet me qera zyre 2+1 me siperfaqe 72 m2, kati 1, pallat ekzistues, i rikonstruktuar, kondicioner, bosh i pa mobiluar. Zyra organizohet nga 3 ambjente boshe, tualeti dhe koridori lidhes. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje biznes te suksesshem. I pershtatshem per banim ose biznes.

Cmimi 400 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Ish-Ekspozita, Kodra e Diellit, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Kopshti Botanik / Zoologjik, Kristal Center, Libri Universitar, Liqeni Tiranes, Shallvaret, Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo, Tirane e Re, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 3, 2022 at 8:44 am
 • Property ID: BZ260
 • Price: €400
 • Property Size: 72 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 3
 • Property Type: Apartamente, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda