Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Zyre 3+1 Tek Qyteti Studenti (ID BZ267) Tirane

 • €600
Qyteti Studenti, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Zyre 3+1 Tek Qyteti Studenti (ID BZ267) Tirane

Qyteti Studenti, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €600

Overview

Property ID: BZ267
 • Apartamente, Zyra
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 140
 • m2

Description

Tek Qyteti Studenti jepet me qera apartament/zyre 3+1 me siperfaqe 140 m2, kati 1, pallat ekzistues, totalisht i rikonstruktuar, sistem aspirimi, 1 kondicioner, dritare dopio xham, hidrosanitare incaso, tavane te varura, 1 dhome me parket, pjeserisht e mobiluar(si ne foto), spote ndricuese. Apartamenti/zyra organizohet nga 4 ambjente, koridori lidhes, tualeti dhe veranda. Ndodhet ne nje zone teper te kerkuar dhe te frekuentuar dhe ofron mundesine ideale per te zhvilluar nje biznes te suksesshem.

Cmimi 600 Euro|Muaj (6 muaj paradhenie)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Liceu Artistik, Liqeni i Thatë, Prane gjuheve te huaja, Qender, Qyteti Studenti, Rruga e Elbasanit, Rruga Mihal Grameno, Shkolla e Baletit, Stadiumi Air Albania
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 24, 2022 at 8:55 am
 • Property ID: BZ267
 • Price: €600
 • Property Size: 140 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente, Zyra
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda