Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Zyre 4+1 Tek Rruga E Elbasanit (ID BZ280) Tirane

 • €1,000
Ambasada e Shteteve të Bashkuara, 14, Rruga Stavro Vinaju, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Zyre 4+1 Tek Rruga E Elbasanit (ID BZ280) Tirane

Ambasada e Shteteve të Bashkuara, 14, Rruga Stavro Vinaju, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €1,000

Overview

Property ID: BZ280
 • Zyra
 • Property Type
 • 5
 • Bedrooms
 • 122
 • m2

Description

Tek rruga e Elbasanit jepet me qera zyre 4+1 me siperfaqe 122 m2(110 m2 ne hipoteke), pallat i ri, kati 2, me ashensor, tavane te varura, parket, spote elektrike, grila, kondicioner, i pa mobiluar. Zyra organizohet ne 5 ambjente pune, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes.

Cmimi 1000 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Liceu Artistik, Prane gjuheve te huaja, Qender, Qyteti Studenti, Rruga Bardhyl, Rruga e Elbasanit, Rruga Mihal Grameno, Shkolla e Baletit, Stadiumi Air Albania
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 7, 2022 at 2:40 pm
 • Property ID: BZ280
 • Price: €1,000
 • Property Size: 122 m2
 • Bedrooms: 5
 • Rooms: 5
 • Property Type: Zyra
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 2

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda