Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Zyre / Apartament 3+1 Tek Pazari i Ri (ID B2341) Tirane

 • €800
Pazari i Ri, Rruga Luigj Gurakuqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1017, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Zyre / Apartament 3+1 Tek Pazari i Ri (ID B2341) Tirane

Pazari i Ri, Rruga Luigj Gurakuqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1017, Shqipëria
 • €800

Overview

Property ID: B2341
 • Apartamente, Zyra
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 142
 • m2

Description

Tek Pazari i Ri, ne rrugen Tefta Tasho Koco jepet me qera apartament per banim ose per zyra, me siperfaqe 142 m2, kati i 3, me ashensor, bosh. Apartamenti organizohet nga salloni dhe kuzhina bashke, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, 1 korridor dhe 2 tualete. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes dhe prane cdo fasiliteti te mundshem.

Jepet me qera 800 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Hoxha Tahsim, Pazari i Ri, Qender, Selvia, Shkolla Kuqe, Tefta Tashko Koci
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 11, 2022 at 2:31 pm
 • Property ID: B2341
 • Price: €800
 • Property Size: 142 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente, Zyra
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 3

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj