Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Zyre-Dupleks Tek Kompleksi Delijorgji (ID BZ276) Tirane

 • €190
Kompleksi Delijorgji, Bulevardi Gjergj Fishta, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Zyre-Dupleks Tek Kompleksi Delijorgji (ID BZ276) Tirane

Kompleksi Delijorgji, Bulevardi Gjergj Fishta, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €190

Overview

Property ID: BZ276
 • Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 22
 • m2

Description

Tek Kompleksi Delijorgji, prane Laborator Genius, jepet me qera zyre-dupleks me siperfaqe totale 22 m2 (12 m2 kati 1 dhe 10 m2 kati i 2), me shkalle te brendshme lidhese, kati 0, pallat i ri, organizohet nga 1 ambiente pune ne katin e pare te dupleksit dhe ne katin e dyte ambienti i dyte per zyra dhe tualeti. Zyra jepet me qera e kompletuar, kondicioner, tavolina,karrige. Parapagim qeraje per 6 muaj.

Cmimi 190 Euro/Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Allias, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Gjergj Fishta, Fusha e Aviacionit, Globe, Kompleksi Delijorgji, Misto Mame, Pallati me Shigjeta, Rruga e Kavajës, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 28, 2022 at 12:42 pm
 • Property ID: BZ276
 • Price: €190
 • Property Size: 22 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT