Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Zyre Ne Astir (ID BZ266) Tirane

 • €500
Astir, Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1051, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Zyre Ne Astir (ID BZ266) Tirane

Astir, Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1051, Shqipëria
 • €500

Overview

Property ID: BZ266
 • Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 103
 • m2

Description

Ne Astir jepet me qera ambjent zyre me siperfaqe 103 m2, pallat i ri, kati 1 mbi dyqane, fasade xhami, tualet, 2 hyrje (1 nga rruga kryesore dhe 1 nga brenda pallatit). Zyra organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE dhe nga tualeti. Zyra ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te zhvilluar nje biznes te suksesshem.

Cmimi 500 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Astir, Astiri Unaza e Re, Autostrada TR-DR, Dogana, Fusha e Aviacionit, Kombinat, Kompleksi Delijorgji, Medreseja, Pallati me Shigjeta, Rruga e Kavajës
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 22, 2022 at 8:40 am
 • Property ID: BZ266
 • Price: €500
 • Property Size: 103 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Zyra
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda