Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Zyre Ne Myslim Shyri (ID BZ283) Tirane

 • €400
myslim shyri
Featured PĂ«r Qera TĂ« PĂ«rzgjedhura

Jepet Me Qera Zyre Ne Myslim Shyri (ID BZ283) Tirane

myslim shyri
 • €400

Overview

Property ID: BZ283
 • Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bathroom
 • 30
 • m2

Description

Ne Myslym Shyr,prane Bar Kafe Syri, jepet me qera zyre,30 m2, kati 1, pallat ekzistues, hyrje me vete,me parket, kondicioner. Zyra organizohet ne 1 ambjent pune, 1 tualet dhe veranda.

Cmimi 400 Euro (i diskutueshem)

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area Myslym Shyri, Qender, Tregu Cam
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on October 27, 2022 at 11:19 am
 • Property ID: BZ283
 • Price: €400
 • Property Size: 30 m2
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Zyra
 • Property Status: PĂ«r Qera
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra