Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Zyre ne Myslym Shyr (ID BZ2214) Tirane

 • €800
Rruga Myslym Shyri, Tregu Çam, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1019, Shqipëria
Featured PĂ«r Qera TĂ« PĂ«rzgjedhura

Jepet Me Qera Zyre ne Myslym Shyr (ID BZ2214) Tirane

Rruga Myslym Shyri, Tregu Çam, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1019, Shqipëria
 • €800

Overview

Property ID: BZ2214
 • Zyra
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 137
 • m2

Description

Tek Myslym Shyri, prane SHkolles Arben Broci, jepet me qera zyre, me siperfaqe 137 m2, tualet, kati i 5, pallat i ri, me ashensor, ballkon, bosh, me parket, me kondicioner, k.bufe. A.K

Tarife sherbimi agjensie gjysem qeraje Kerkohet muaji i pare, i fundit dhe nje garanci

Jepet me qera 800 euro/muaj

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Libri Universitar, Myslym Shyri, Pazari i Ri, Qender, Rruga e DurrĂ«sit, Rruga Fortuzi, Vasil Shanto
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on November 29, 2023 at 4:49 pm
 • Property ID: BZ2214
 • Price: €800
 • Property Size: 137 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Zyra
 • Property Status: PĂ«r Qera
 • Floor Nr: 5

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT