Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet me Qera Zyre ne Vasil Shanto (ID BZ273) Tirane

 • €440
Mine Peza, Rruga Mine Peza, Njësia Bashkiake Nr. 10, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured PĂ«r Qera TĂ« PĂ«rzgjedhura

Jepet me Qera Zyre ne Vasil Shanto (ID BZ273) Tirane

Mine Peza, Rruga Mine Peza, Njësia Bashkiake Nr. 10, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €440

Overview

Property ID: BZ273
 • Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 64
 • m2

Description

Ne Vasil Shanto, prane Hotel Diplomat, jepet me qera zyre me siperfaqe 64 m2 (57 m2 siperfaqe te shfrytezueshme), kati i 1 banim, pallat i ri me ashensor, organizohet nga 2 ambiente pune, 1 tualet dhe koridori. Zyra jepet me qera bosh.

Cmimi 440 Euro/Muaj

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Kodra e Diellit, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Kristal Center, Sheshi Willson, Tirane e Re, UET, Vasil Shanto
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on October 27, 2022 at 12:11 pm
 • Property ID: BZ273
 • Price: €440
 • Property Size: 64 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Zyra
 • Property Status: PĂ«r Qera
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT