Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Zyre Open Space Ne Myslym Shyri (ID BZ2203) Tirane.

 • €700
Rruga Myslym Shyri, Tregu Çam, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1019, Shqipëria
Featured Për Qera Okazion

Jepet Me Qera Zyre Open Space Ne Myslym Shyri (ID BZ2203) Tirane.

Rruga Myslym Shyri, Tregu Çam, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1019, Shqipëria
 • €700

Overview

Property ID: BZ2203
 • Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 70
 • m2

Description

Myslym shyri prane Gjykates se Larte, jepet me qera Ambjent Zyre, bosh, siperfaqe 70 m2, kati i 2 me ashensor, fasad xhami, open space, tualet. E pershtatshme per aktivitete te ndryshme tregtare. A.K

Tarife sherbimi agjensie gjysem qeraje  Kerkohet muaji i pare, i fundit dhe nje muaj garanci

Jepet me qera 700 euro ne muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Myslym Shyri, Qender, Rruga e Kavajës, Tregu Cam
 • Country Shqipëri

Details

Updated on November 7, 2023 at 12:40 pm
 • Property ID: BZ2203
 • Price: €700
 • Property Size: 70 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Zyra
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 2

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
Agjent 2
 • Agjent 2

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
Agjent 2
 • Agjent 2