Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Zyre Prane Qendres (ID BZ254) Tirane

 • €700
Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Zyre Prane Qendres (ID BZ254) Tirane

Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €700

Overview

Property ID: BZ254
 • Apartamente, Zyra
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 100
 • m2

Description

Prane qendres, ne fillim te rruges se Kavajes jepet me qera zyre me siperfaqe 100 m2, kati 3, pallat ekzistues, i rikonstruktuar, orjentimi perendim, bosh, 2 dhoma me parket dhe 1 me pllaka, ballkon i mbyllur me vetrade xhami, kondicioner. Ambjenti organizohet nga 3 dhoma, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne qender te Tiranes dhe ka akses ne te gjitha rruget kryesore te qytetit.

Cmimi 700 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Myslym Shyri, Pazari i Ri, Qender, Rruga Bogdanve, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga e Elbasanit, Rruga e Kavajës, Rruga Mine Peza, Shallvaret, Tregu Cam
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 14, 2022 at 1:30 pm
 • Property ID: BZ254
 • Price: €700
 • Property Size: 100 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente, Zyra
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 3

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda