Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Zyre Prane Shkolles Se Baletit (ID BZ284) Tirane

 • €500
Shkolla Kombëtare Koreografike, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Zyre Prane Shkolles Se Baletit (ID BZ284) Tirane

Shkolla Kombëtare Koreografike, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €500

Overview

Property ID: BZ284
 • Zyra
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 80
 • m2

Description

Ne rrugen Mihal Grameno prane shkolles se Baletit jepet me qera zyre me siperfaqe 80 m2, kati 1 i nje ndertese 3 katshe, totalisht e rikonstruktuar, parket, kondicioner ne cdo dhome, 2 ambjente pune, 2 tualete, e pa mobiluar. Zyra organizohet ne 2 ambjente pune, 2 tualete, koridori lidhes dhe ballkoni, rruge dytesore. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te zhvilluar nje biznes te suksesshem.

Cmimi 500 Euro|Muaj(2 muaj paradhenie + 1 garanci)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Garda, Libri Universitar, Liceu Artistik, Liqeni Tiranes, Prane gjuheve te huaja, Qender, Qyteti Studenti, Rruga e Elbasanit, Rruga Mihal Grameno, Shkolla e Baletit, Tregu Elektrik
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 23, 2022 at 2:40 pm
 • Property ID: BZ284
 • Price: €500
 • Property Size: 80 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Zyra
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj