Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet me qera zyre tek 21-Dhjetori (ID BZ2212) Tirane

 • €450
21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1023, Shqipëria
Featured PĂ«r Qera TĂ« PĂ«rzgjedhura

Jepet me qera zyre tek 21-Dhjetori (ID BZ2212) Tirane

21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1023, Shqipëria
 • €450

Overview

Property ID: bz2212
 • Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 60
 • m2

Description

Tek 21 Dhjetori, prane Karburantit Elda, jepet me qera zyre, me siperfaqe 60 m2, tualet, kati i 1, pallat i ri, vetrat xhami, ballkon, bosh, me parket, me kondicioner. G.T

Tarife sherbimi agjensie gjysem qeraje Kerkohet muaji i pare, i fundit dhe nje garanci

Jepet me qera 450 euro/muaj

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Fusha e Aviacionit, Qender, Rruga Bogdanve, Rruga e DurrĂ«sit, Rruga e KavajĂ«s, Vasil Shanto, Zogu i Zi
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on November 25, 2023 at 2:09 pm
 • Property ID: bz2212
 • Price: €450
 • Property Size: 60 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Zyra
 • Property Status: PĂ«r Qera
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT